Vybrat kategorii

NN311g

  • NN311g - D-Link DEM-311GT Ostatní produkty
Cena
1 139 Kč
Dostupnost zboží
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro

Popis produktu

Produkt pod tímto označením lze koupit D-Link NN311g za cenu 1 139 Kč.

NN311g D-Link DEM-311GT

Převodník D-Link DEM-311GT:Mini GBIC transceiver je vybaven 100Mb/s optickým SX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost jsou 2 km. Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.Parametry a specifikace:Vlastnosti: 1x 100Mbit/s optický FX (LC-Duplex) port Kompatibilní s IEEE 802.3u Splňuje SFP Multi-Source Agreement (MSA) Vlnová délka: 1310 nm Určen pro 9/125µm jednovidový (singlemode) optický kabelVýměna za provozu (hot-swap)Až 200 Mb/s v režimu full-duplex Max. vzdálenost až 2 kmNapájení:3,3 V Vhodné k: DES-3250TG DES-3224TGRDES-3526DES-3550 DES-3312SR DGS-1216T DGS-1216T DGS-3224SR DGS-3224Sri DES-6500 ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Kódový název je označenie produktu.


Doručení zboží
- Dopravu si můžete vybrat Alza.cz Elektro z několika přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL (může se lišit)

Pro zobrazení další nabídky e-shopů s dobravou zdarma se podívejte na následující odkaz:
Zobrazit více e-shopů s levnou dopravou..


Recenze NN311g


Zákazník
Datum: před týdnem
Recenze: + Rychlost vyřízení objednávky a vstřícný přístup.
Nakupoval: D-Link DEM-311GT dárek
Hodnocení:

Zákazník
Datum: před týdnem
Recenze: + Překvapivě dobrá cena a zakoupenému produktu byl i dárek zdarma, což potěšilo.
Nakupoval: v Ostatní produkty
Hodnocení:

Zákaznice
Datum: před měsícem
Recenze: Vse supr, zbozi nejlepsi :-)
Hodnocení:


Manuál NN311g najdete přímo na stránkách prodejce Alza.cz Elektro nebo výrobce D-Link.
Parametry:
- kvalitní distributor a výrobce D-Link
- kódové značení 93010
- kategorie Ostatní produkty NN311g

Zjistit nejlepší cenu na Heurece >>>

K zakoupemí zde:
Související produkty: