Vybrat kategorii

FKP212116

  • FKP212116 - Buried Angels Beletrie pro dospělé
Cena
212 Kč
Dostupnost zboží
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro

Popis produktu

Produkt pod tímto označením lze koupit Harper Collins Publ. UK FKP212116 za cenu 212 Kč.

FKP212116 Buried Angels

Kniha Buried Angels:No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. YOU CANNOT CHANGE THE PAST Easter 1974. A family vanishes from their home on an idyllic island off the Swedish coast. They have left everything behind – including their one-year-old daughter, Ebba. Now, years later, Ebba has returned to the island. She and her husband have suffered the loss of their only child and are looking to make a fresh start. But within days, their house is the target of an arson attack. YOU CANNOT ESCAPE THE FUTURE Detective Patrik Hedstrom takes on the investigation, aided by his wife, crime writer Erica Falck, who has always been fascinated by the mystery of Ebba’s abandonment and the family’s tragic history. When dried blood is found under the floorboards of the old house, it seems that the cold case involving the missing family is about to be brought back to life. And soon, Patrik and Erica are consumed by the hunt for a killer who will stop at nothing to keep the past buried…... Zobrazit celý popis produktu >>>

Kódový název je označenie produktu.


Doručení zboží
- Dopravu si můžete vybrat Alza.cz Elektro z několika přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL (může se lišit)

Pro zobrazení další nabídky e-shopů s dobravou zdarma se podívejte na následující odkaz:
Zobrazit více e-shopů s levnou dopravou..


Recenze FKP212116


Zákazník
Datum: před týdnem
Recenze: + Rychlost vyřízení objednávky a vstřícný přístup.
Nakupoval: Buried Angels dárek
Hodnocení:

Zákazník
Datum: před týdnem
Recenze: + Překvapivě dobrá cena a zakoupenému produktu byl i dárek zdarma, což potěšilo.
Nakupoval: v Beletrie pro dospělé
Hodnocení:

Zákaznice
Datum: před měsícem
Recenze: Vse supr, zbozi nejlepsi :-)
Hodnocení:


Manuál FKP212116 najdete přímo na stránkách prodejce Alza.cz Elektro nebo výrobce Harper Collins Publ. UK.
Parametry:
- kvalitní distributor a výrobce Harper Collins Publ. UK
- kódové značení 5208764
- kategorie Beletrie pro dospělé FKP212116

Zjistit nejlepší cenu na Heurece >>>

K zakoupemí zde:
Související produkty: